بازهم یک تغییر جدی در ایکس (توییتر سابق)!

بازهم یک تغییر جدی در ایکس (توییتر سابق)! به گزارش ابزار اپل، X متعلق به ایلان ماسک که قبلا توییتر بود، خصوصیت Circle خویش را خاموش می کند و به تاریخچه پرشکوه خود پایان می دهد. این خصوصیت به کاربران اجازه می داد یک پست را فقط با مجموعه ای از افراد به اشتراک گذارند. این برداشت شبکه اجتماعی از خصوصیت «کلوز فرند» اینستاگرام بود.


به گزارش خبرگزاری ابزار اپل، این شرکت گفت این خصوصیت در 31 اکتبر از بین خواهد رفت و کاربران نمی توانند افراد را به Circle خود اضافه کنند.X در صفحه پشتیبانی خود اظهار داشت: «X از 31 اکتبر 2023 Circleها را منسوخ می کند. بعد از این تاریخ، نمی توانید پست های جدیدی ایجاد کنید که محدود به Circle شما باشد، و همینطور نمی توانید افراد را به Circle خود اضافه کنید. با این وجود، می توانید با لغو فالو کردن افراد، همانطور که در زیر توضیح داده شده است، افراد را از Circle خود حذف کنید.»


این شرکت همچنان به افراد اجازه می دهد تا پست های Circle تاریخی خویش را بعد از تاریخ لغو این خصوصیت مشاهده کنند. توییتر برای نخستین بار خصوصیت Circle را در آگوست 2022 و بعد از چند ماه آزمایش آن در نسخه بتا راه اندازی نمود. این شرکت به افراد اجازه می داد 150 نفر را به Circleخود اضافه کنند. کاربران مجاز به ایجاد تنها یک حلقه بودند.
در اوایل سالجاری، کاربران متوجه شدند که پست های Circle آنها با یک پرچم سبز برچسب گذاری نشده است، و این سبب شد آنها فکر کنند که پست برای همه دنبال کنندگان آنها انتشار یافته است. در حالیکه این فقط یک ترس بود، در ماه آوریل، کاربران گزارش دادند که بعضی از پست های Circle آنها در جدول زمانی الگوریتمی برای شما افراد دیگر ظاهر می شود. در ماه مه، این شرکت این باگ را بعنوان یک «حادثه امنیتی» تأیید کرد که امکان دارد «کاربرانی خارج از Circle توییتر شما» را برای مشاهده پست های Circle داشته باشد.
منبع: techcrunch
227323


1402/07/02
19:58:19
5.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS