نخستین سرویس شارژ خودكار كیف پول در ایران افتتاح شد

نخستین سرویس شارژ خودكار كیف پول در ایران افتتاح شد به گزارش ابزار اپل چندی قبل اسنپ و آسان پرداخت از كیف پول مشترك خود رونمایی كردند؛ حالا روابط عمومی اسنپ از طریق اندازی سرویس شارژ خودكار این كیف پول اطلاع داده است.با فعالسازی شارژ خودكار كیف پول آپ می توانید به جای آن كه همیشه كیف پول تان را شارژ كنید این وظیفه را به اپلیكیشن آسان پرداخت بسپارید. كافی است یكی از حساب های بانكی خویش را به این كیف پول متصل كنید. برای ثابت نگه داشتن موجودی این كیف پول می توانید طی قراردادی (با مشخص كردن بازه زمانی) اجازه برداشت از حساب بانكی تان را (با سقف مشخص) صادر كنید.
با فعالسازی سرویس شارژ خودكار كیف پول، بعد از درخواست خودرو از اپلیكیشن اسنپ می توانید تنها با انتخاب پرداخت از كیف پول، بدون احتیاج به وارد كردن رمز دوم و مشخصات كارت بانكی هزینه ی سفر خویش را پرداخت كنید.
سرویس شارژ خودكار كیف پول شما را به حساب بانكی تان متصل می كند و امكان مدیریت سقف برداشت و تعیین محدوده زمانی را به شما می دهد. این سرویس یكی از روش های معمول پرداخت در جهان است كه حالا به واسطه ی محصول مشترك اسنپ و آپ می توانیم برای نخستین بار در ایران از امكانات آن بهره ببریم و در مدیریت مالی از آن استفاده نماییم.
پیش از این هم اسنپ و آپ با راه اندازی كیف پول مشترك خود پرداخت هزینه غذا، سفر با اسنپ و اسنپ بایك در اپلیكیشن اسنپ و شارژ، عوارضی آزادراه و دیگر خدمات را در اپلیكیشن آپ تسهیل كرده بودند. 2121

1398/10/09
21:53:06
5.0 / 5
4274
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS