لبخند آمازون به پایان رسید

لبخند آمازون به پایان رسید ابزار اپل: به گزارش ابزار اپل، غول اینترنتی آمازون در جهت کاهش هزینه، به برنامه کمک خیریه خود معروف به ˮلبخند آمازونˮ تمام کرد.به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، آمازون در جدید ترین اقدام برای کاهش هزینه ها، اعلام نمود برنامه کمک به خیریه خویش را تعطیل می کند. این فروشگاه اینترنتی از راه این برنامه، درصدی از خریدهای حائز شرایط در این سایت را به سازمان خیریه منتخب خریداران، اهدا می کرد. آمازون اعلام نموده که از زمان آغاز این برنامه در سال ۲۰۱۳، حدود ۵۰۰ میلیون دلار به سازمانهای خیریه کمک کرده است.

آمازون در وبسایت خود به مشتریان اعلام نمود: می خواهد تا ۲۰ فوریه، به برنامه "لبخند آمازون" پایان دهد. این شرکت اعلام نمود با گذشت حدود یک دهه، این برنامه آن طور که باید، رشد نکرده تا تاثیری که امید می رفت را داشته باشد. با وجود سازمانهای خیریه زیادی که حائز شرایط دریافت کمک هستند، توانایی آمازون برای اثرگذار بودن در این حوزه، اغلب بسیار اندک بوده است. میانگین کمک به خیریه ها، کمتر از ۲۳۰ دلار است.

این شرکت وعده داد به سرمایه گذاری در حوزه هایی که می تواند تغییر معناداری صورت دهد مانند کمک به امدادرسانی بلایای طبیعی، ابتکارهای مسکن ارزان و برنامه های کمک به جوامع، ادامه خواهد داد.

تصمیم برای تعطیلی این برنامه، با آغاز بازنگری گسترده هزینه های آمازون توسط اندی جاسی، مدیرعامل این شرکت، گرفته شده است.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، آمازون در بحبوحه تیرگی دورنمای اقتصادی و کندی رشد واحد خرده فروشی این شرکت، بزرگترین اخراج در تاریخ خویش را اعلام و استخدام در همه بخشها را متوقف کرده است. اندی جاسی در کوشش برای کنترل هزینه ها، روند توسعه انبارهای آمازون را متوقف کرده و پروژه های آزمایشی مانند سرویس سلامت از راه دور و دستگاه تماس ویدئویی برای کودکان را تعطیل کرده است.

منبع:

1401/11/01
12:37:04
5.0 / 5
162
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS