كالاهای حجیم دیگر توسط پست جابجا نمی گردد

كالاهای حجیم دیگر توسط پست جابجا نمی گردد به گزارش ابزار اپل عضو هیئت مدیره شركت ملی پست اظهار داشت: در جهت افزایش سطح كیفی خدمات رسانی، كالاها و اجسام حجیم و سنگین دیگر توسط پست جابجا نمی گردد.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، بهزاد اقبال خواه اظهار نمود: با عنایت به اینكه جابجایی كالاهای حجیم، باعث صدمه دیدگی به سایر بسته ها و همینطور فرسودگی و استهلاك سرمایه های شبكه می شود؛ حذف جابجایی كالاهای بالای ۳۰ كیلوگرم در دستور كار قرار گرفته است.
وی با تاكید بر اهمیت و لزوم شناسایی نیازهای مشتریان، اظهار داشت: امسال پست با اجرا كردن طرح تحول و اتخاذ رویكرد پلتفرمی (سكوی عرضه خدمات سایر بخش ها)، افزایش شمار سرویس ها و خدمات جدید را با جدیت دنبال می كند.
سرپرست معاونت فنی و بازرگانی با اشاره به این كه به دنبال آن هستیم تا سرویس های جدیدی را معرفی نماییم، اضافه كرد: در راه اندازی این خدمات، مشاركت با سایر بخش ها همچون كسب و كارهای نوپا در اولویت قرار دارد.
اقبال خواه خاطرنشان كرد: در حوزه GNAF و عرضه كد پستی ۱۰ رقمی، ۳۲ خدمت جدید پیش بینی شده است كه بعد از به ثمر رسیدن اولین تجربه همكاری پست با شركت استارت آپی الوپیك، رونمایی و وارد مراحل اجرایی می شود.
بنا بر اعلام شركت پست، وی تقویت عرضه خدمات باجه ای به كمك توسعه خدمات نیابتی را مورد تاكید قرار داد و اظهار نمود: در قالب طرح تحول، خدمات نیابتی با همكاری سازمان، شركت و دستگاه متقاضی با استفاده از بسترهای موجود عرضه می شود.
این عضو هیئت مدیره پست اضافه كرد: بعنوان مثال همكاری با دانشگاه برای عرضه خدمت ارسال مدارك تحصیلی توسط پست، در بستر نرم افزارهای موجود خود دانشگاه ها، گزینه ای جدید برای دریافت این خدمت ایجاد می شود.
منبع:

1398/02/25
12:26:43
5.0 / 5
4448
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS