اطلاع رسانی درون برنامه ای برای كاربران واتساپ

اطلاع رسانی درون برنامه ای برای كاربران واتساپ پیام رسان واتساپ در ماههای اخیر قابلیتهای جدیدی را بوسیله آپدیت اپلیکیشن اضافه کرده و می خواهد با اطلاع رسانی درون برنامه ای، کاربران را درباره قابلیتهای جدید و تغییر شرایط سرویس در سال 2021 باخبر کند.به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، وب سایت WABetaInfo که به ردگیری قابلیتها و آپدیتهای واتساپ می پردازد، اعلام نموده که این اپلیکیشن پیام رسان می خواهد با اطلاع رسانی درون برنامه ای، کاربرانش را از قابلیتها و آپدیتهای جدید باخبر کند. این اطلاع رسانی در قالب یک چت نخواهد بود بلکه به شکل یک بنر درون برنامه ای است. کاربران با زدن روی این بنر، برای دریافت جزئیات بیشتر به یک وب سایت خارجی هدایت خواهند شد.

گزارش مذکور شامل اسکرین شاتی از یکی از این اطلاعیه های درون برنامه ای درباره شرایط جدید سرویس واتساپ است. این اطلاع رسانی هنگامی که واتساپ شرایط جدید سرویس خودرا در سال میلادی آینده اعلام نماید، نمایش داده خواهد شد. آپدیتهای کلیدی شامل جزئیات مربوط به نحوه پردازش اطلاعات کاربر در واتساپ و چگونگی استفاده شرکتها از خدمات تحت میزبانی فیسبوک و مدیریت چتهای واتساپ آنهاست. کاربران باید با انتخاب کلمه موافقت، پذیرش شرایط جدید سرویس واتساپ را که از هشتم فوریه سال ۲۰۲۱ شروع می شود، اعلام کنند.

بر اساس گزارش مانی کنترل، باتوجه به شمار قابلیتها و آپدیتهایی که واتساپ در سال های اخیر داشته است، اطلاع رسانی درون برنامه ای خاصیت بسیار مفیدی خواهد بود.
1399/09/16
20:46:55
5.0 / 5
1462
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , چت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS