تكامل اجتماعی انسان با ارتباط فراگیر، پایدار و امن امكان پذیر است

تكامل اجتماعی انسان با ارتباط فراگیر، پایدار و امن امكان پذیر است ابزار اپل: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: نیاز بشر امروز، ارتباطات فراگیر، پردامنه، امن و پایدار می باشد که منجر به تکامل اجتماعی می شود و در این میان دست اندرکاران روابط عمومی و حوزه ارتباطات در هر سازمانی در واقع هنرمندانی هستند که می توانند اثر هنری تا بی نهایت خلق کنند.


به گزارش ابزار اپل به نقل از ایسنا، مجید سلطانی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی، ضمن تبریک این روز به تمامی همکاران و دست اندرکاران حوزه روابط عمومی در سراسر کشور، به مبحث ریشه ای و مهم ارتباطات اصرار کرد و اظهار داشت: هدف نهایی تمامی ادیان الهی، تکامل انسانی و تکامل اجتماعی ست و ارتباطی فراگیر، پردامنه، پایدار و امن نیاز بشر امروز است تا به این تکامل اجتماعی برسد.

وی ادامه داد: انسان های کامل و پویا، خانواده منسجم و سالم و تعاملات سودمندتر، محورهای اصلی و مهم برای تکامل اجتماعی هستند که همگی زمینه ساز پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در هر کشوری خواهد شد.
سلطانی با اشاره به وظیفه سنگین دست اندرکاران در حوزه ارتباطات و روابط عمومی در زمان حال، اظهار نمود: همدلی و هم فکری میان مردم با دست اندرکاران ارتباطات در شرکت مخابرات ایران سبب رونق کسب وکار و رضایتمندی مشتریان شرکت خواهد شد و این اتفاق تا به امروز به مدد دوستان در حوزه روابط عمومی در مجموعه شرکت مخابرات ایران به خوبی صورت گرفته است.

فعالیت های روابط عمومی یک هنر بی نهایت است
سلطانی با اشاره به قدمت طولانی روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از یکپارچگی کارهای این حوزه با تمامی مناطق در سراسر کشور قدردانی نمود و اضافه کرد: کار روابط عمومی بسیار خطیر و موثر و مانند شمشیر دو لبه است. افرادی که در این عرصه فعالیت می نمایند باید دانش کافی داشته باشند و با حساسیت، علاقمندی و پشتکار، هنرمندانه فعالیت هایشان را هدایت کنند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به شعار سال جاری اتحادیه جهانی مخابرات، به تمامی همکاران اصرار کرد این شعار را سرلوحه کارهای خود قرار دهند و در این رابطه اضافه کرد: در قسمتی از برنامه ۱۴۰۰ شرکت مخابرات ایران، تحقق دیجیتال بمنظور کنترل بحران آمده است که با اجرای این برنامه به رشد ارتباطات پایدار در وضعیت کرونا منجر می شود تا خدمات مطلوب تری به مردم ارائه شود.
طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، ایشان سپس با اعلان اینکه شیوع ویروس کرونا در جهان مبحث آموزش حضوری را متحول کرده بر گسترش توسعه ارتباطات در تمامی مناطق با کمک تمامی بازیگران صحنه ارتباطات کشور تاکید داشت و اشاره کرد: برای برقراری ارتباط پایدار برای تحصیل دانش آموزان و دانشجویان باتوجه به افزایش سرعت ارتباطات اینترنتی، از برنامه های شرکت مخابرات در سال جدید است.1400/02/27
18:40:56
5.0 / 5
350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
ابزار اپل - iosTools.ir
iostools.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ابزار اپل محفوظ است

ابزار اپل

معرفی و فروش نرم افزارهای IOS